Firma Piek-Hurt powstała w 1994 r. Nasza działalność jest związana z zaopatrzeniem piekarni, cukierni, gastronomii w surowce do produkcji oraz drobny sprzęt dla branży piekarniczo-cukierniczej. W 2000 r. utworzono osobny dział zaopatrujący słodką gastronomię, a w 2010r. słoną gastronomię.

Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów wdrażając nowoczesne standardy obsługi klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze produkty, które są potrzebne w codziennym życiu piekarza i cukiernika. Posiadamy w sprzedaży min.: drożdże, tłuszcze, nabiał, masy jajowe, farsze, mąki, polepszacze, mieszanki piekarnicze i cukiernicze, koncentraty do gofrów, lodów, aromaty, kremy, ziarna, owoce w puszkach, przetwory owocowe, czekolady, polewy, stabilizatory, barwniki, dekoracje cukiernicze jak również opakowania i sprzęt. Posiadamy także atrakcyjną ofertę dla lodziarni, pizzerii i restauracji.

Mamy nadzieję, że podczas szukania na rynku partnera doświadczonego, rzetelnego i solidnego wybiorą Państwo naszą firmę. Zaufanie klienta to nasz priorytet, dlatego gwarantujemy stabilną ofertę i elastyczne ceny.

o-firmie-157.jpg     o-firmie-158.jpg

Lokalizacja


oddzialt.jpg

Kontakt


Skontaktuj się z działem handlowym pod numerem: 

94 346 67 36  lub 94 346 67 37 

lub za pomocą e-mail:

sprzedaz@piek-hurt.pl

centrala@piek-hurt.pl 

Napisz do nas

pliki do pobrania